Б’янка Едельвейс “Коханка Лобстера”

Б’янка Едельвейс (Марія Луговик) народилася в Києві 1989 року. Закінчила музичну школу по класу фортепіано та Київський Національний університет технології та дизайну. Окрім основного фаху художника-модельєра поєднує в своєму житті любов до музики, літератури і живопису.

Б'янка Едельвейс (Марія Луговик)

Нині – естрадно-джазова співачка. На початку свого пісенного шляху виступала в молодіжних клубах і в ресторанах Києва, була учасницею кількох музично-пісенних фестивалів, зокрема й Пісенного вернісажу для юних виконавців, де завоювала третє місце, як талановита юна солістка. Зараз працює як солістка за кордоном у “живих брендах”, бере участь у різних імпрезах як фотомодель і модель. 2014 року виступала моделлю в респектабельному показі мод Fashion Week Dubai Crown Plaza в місті Дубаї.

Відома як авторка двох власних книг: поезії та казкової прози. Її твори друкуються на сторінках української та зарубіжної періодики. Ще студенткою була учасницею Республіканської наради молодих літераторів.

Остання помітна публікація − уривок із першого роману Марі де Жарден (це – інший псевдонім письменниці) “У пошуках пристрасті” в журналі “Дзвін”. “Коханка Лобстера” − другий роман талановитої українки, яка нині мешкає в Єгипті.

Еротичний роман “Коханка Лобстера”*: читати / скачати (.doc, 556 КБ)

* Копіювання і поширення тексту у будь-якій формі (крім коротких цитат в оглядах і рецензіях) без дозволу редакції “Всесвіту” й авторки – заборонене.

Марія любить багато мандрувати. З цих мандрів і народжуються сюжети її прозових творів. Живе між Києвом і світом.

“Всесвіт” буде вдячний за відгуки читачів на сайті, електронним листом, чи на Фейсбуці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>