Борисові Фінкельштейну – 77

20 серпня відзначає своє 77-річчя багаторічний автор журналу “Всесвіт”, український письменник і науковець-економіст Борис Фінкельштейн, член Національної спілки письменників України, а також багатьох письменницих організацій у світі.

Наш постійний автор народився в Одесі в 1946 році в родині математиків.

Протягом останніх років передплатники журналу “Всесвіт” мали можливість прочитати чимало оповідань шановного автора, який нині мешкає в Іспанії (Барселона).
Редакція “Всесвіту” щиро вітає письменника з днем народження! Міцного здоров’я та невичерпного натхнення, Борисе Григоровичу! Чекаємо Ваших нових книжок, а наші читачі з нетерпінням чекають на чергові оповідання в нашому журналі.

Зауважимо, що в липні цього року в престижному британському видавництві “Waterloo Press” (Лондон) вийшла нова книжка “O Venice!” Б. Фінкельштейна.

Дмитро Дроздовський - головний редактор журналу «Всесвіт», науковий співробітник відділу західних і слов'янських літератур Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, заслужений працівник культури України. У журналі «Всесвіт» з 2006 року.

Залишити відповідь