С. О. Тарута

ДОРОГІ ЧИТАЧІ  ЖУРНАЛУ «ВСЕСВІТ»!

У 2004 р. Корпорація «Індустріальна Спілка Донбасу» перемогла у тендері з приватизації перлини угорської економіки — металургійного комбінату «Дунаферр».

Цією «діамантовою застіжкою» ми міцно скріпили між собою економіки України та Угорщини.

Водночас ми відкрили для себе Угорщину — країну з унікальною культурою, віковими традиціями, прекрасним працьовитим народом. І зрозуміли, як мало ми все-таки знаємо одне про одного.

Тому, коли до нас надійшла пропозиція від журналу «Всесвіт» спонсорувати видання спеціального угорського номера, ми відразу погодилися. Це унікальний шанс глибше познайомити українське суспільство з культурною спадщиною такої близької до нас і дружньої Угорщини.

Робимо це від щирого серця, адже наша мета — не тільки формування спільного європейського економічного простору, але й сприяння широкому українсько-угорському культурному діалогу, взаємному духовному збагаченню та зближенню.

Видання спеціального угорського номера журналу «Всесвіт» продовжує серію гуманітарних заходів ІСД, що включають спонсорування збірника творів поетичних геніїв українського та угорського народів — Тараса Шевченка і Шандора Петефі, підтримка у відкритті пам’ятника Т. Шевченку у Будапешті й пам’ятного знака на Верецькому перевалі тощо.

Участь у проектах, на зразок цих, — це частина стратегії нашої Корпорації, спрямована на інтеграцію України у єдиний європейський дім.

Окрему подяку за надану можливість хотіли б висловити патріарху української публіцистики, головному редактору журналу «Всесвіт» Олегу Микитенку, завдяки незгасимій творчій енергії якого стала можлива реалізація цього проекту.

 

З повагою і любов’ю до Вас,

                С. О. Тарута

                Голова Ради Директорів Корпорації «ІСД»