Новорічні вітання

Новорічні вітання учасників проекту “Літературні діалоги”!

 
2007 рік добігає кінця. В цьому році постійний читач “Всесвіту” в рубриці “Літературні діалоги” міг примітити для себе шістьох сучасних світових письменників, а це: Лаура Мінтегі, Джефрі Брок, Адріан Ґріма, Тресса Ассопарді, Ілля Камінський та Девід Лодж. Усі вони зголосилися бути учасниками цікавої розмови, свідком якої є ти, дорогий читачу. Для сучасних зарубіжних письменників така нагода поспілкуватися з тобою — це, повір, велика честь і відповідальність. Сподіваюся, що наші бесіди вийшли цікавими.

Деякі цьогорічні учасники нашого проекту “Літературні діалоги” захотіли висловити свої новорічні вітання журналові та тобі, дорогий український читачу.

Вірю, що наша співпраця надалі тільки поглиблюватиметься. Зі свого ж боку обіцяю, що в наступному 2008 році на тебе, читачу, чекатимуть не менш цікаві, пізнавальні й зворушливі розмови з творцями сучасної світової літератури.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Сердечно вітаю,

             Дмитро Дроздовський

 
 

Новорічні вітання для “Всесвіту” та його читачів із Країни Басків

Хочу подякувати Вам, дорогі всесвітяни, за те, що надаєте іншим культурам прекрасний шанс сказати про себе. Цього року я мала змогу сказати про баскську культуру та літературу на сторінках Вашого журналу. Також хочу подякувати за той великий внесок, який Ви робите задля донесення світової літератури до українського читача. Найтепліші вітання редакторській раді журналу та українському читачеві, який мав можливість прочитати моє інтерв’ю в 1-2 номері журналу “Всесвіт” за 2007 рік. Окрему вдячність хочу висловити Дмитрові Дроздовському за його глибоку пошану до баскської літератури.

Народи, які мають таку важку історію, як український та баскський, знають, наскільки це важливо мати вихід до світового читача. Важливо сказати про себе у світі. Проте також важливо вміти почути й інші голоси з інших світів. В цьому нашому прагненні в 2007 році нам допоміг журнал “Всесвіт”.

Тому донесення інших літератур є так само важливим, як і поширення власної у світі. Відчинені вікна, свіже повітря в кімнаті, прагнення чути цілий світ — ось якою є поведінка вільного розуму.

Сподіваюся, що новий рік стане успішним у нашій співпраці з українським журналом. Можливо, в Україні нарешті з’явиться баскський роман!

З найщирішими вітаннями,

            Лаура Мінтегі, президент Баскського ПЕН-центру (Іспанія, Країна Баксів)

 

 

Дорогі всесвітяни!

Вітаю Вас і Ваших читачів із Новим 2008 роком! Історія Вашого журналу захоплює та вражає навіть тих, хто працює на перекладацькій ниві за океаном. А тому не маю жодних сумнівів у тому, що з 2008 року Ваш журнал досягне статусу міжнародного, щоби навіть тут, у маленькій і скромній Америці, його можна було або передплатити, або купити. Зичу Вам успіхів та гарних матеріалів. А також файних ілюстрацій, яких, як на мене, могло би бути й більше.

З новорічними та різдвяними вітаннями,

            Джефрі Брок (США)

 

 

 

З Новим роком, “Всесвіт”! З новим роком, Україно!

В той час, як володарі душ людських усіх різновидів у різних країнах світу не припиняють ламати людські життя й руйнувати довкілля, і коли вони самовпевнено заявляють, що такий спосіб — єдино можливий, що вони несуть людям нове щастя й добробут, у цю мить український журнал зарубіжної літератури “Всесвіт” виступає проти жорстокості, поєднуючи людей, щоби в дискусії дійти того, що ж, власне, відбувається сьогодні у світі навколо, щоби повернути літературі її питому функцію “провокатора”, спокусника, творця.

Хай живе “Всесвіт” у новому 2008 році! І хай живуть усі, хто утривалює життя журналу, а це його редакція, автори, перекладачі, вчені й передплатники!

Щиро Ваш,

        Адріан Ґріма (Мальта)

 

 

З Новим 2008 роком!

Надсилаю мої найтепліші новорічні думки та вітання команді, яка настільки натхненно й жертовно працює над виданням  журналу “Всесвіт”, а також усім читачам журналу!

Бажаю, щоби у вашій оселі Новий рік був добрим, теплим, наповненим радістю ваших родин, здоров’ям, щастям. Україна нарешті встає на шлях стабільності та інтелектуальної свободи. Сподіваюся, що “Всесвіт” у наступному році подарує нам не менш цікаві взірці найкращої сучасної світової літератури, а може, й навіть поб’є всі колишні здобуті рекорди. Єднайте письменників із усього світу на сторінках журналу, подаючи найдорожчий скарб українському читачеві.

Мої Вам вітання!

         Ілля Камінський (США) 

 

Дорогий “Всесвіт”!

Мої найдорожчі вітання я шлю в Україну до читачів журналу “Всесвіт” та його редколегії. Нехай 2008 рік буде успішним для всіх читачів і письменників, але поганим для носіїв і пропагувальників жорстокості та насилля.

 Ваш,

         Девід Лодж (Великобританія)