Зустріч поезії та музики в Шоттоні (Мурін Велдон, Великобританія)

Зустріч поезії та музики в Шоттоні (Північний Уельс)

Субота, 22 березня (організаторка зустрічі — поетеса Мурін Велдон) 

Незважаючи на сніг у той березневий день, нам усе одно вдалося організувати й провести прекрасний вечір поезії й музики у Центрі комунікації в Шоттоні. Перша частина нашої програми передбачала виступи місцевих уельських поетів, переможців північноуельського поетичного конкурсу (North Wales Flintshire Poetry Competition), а також знаного уельського поета і романіста Елед Льюїс Евенз (Aled Lewis Evans).

Друга частина програмИ передбачала такий собі “ланч під звуки компакт-диску” (Snappy Day), організований музикантом Ліз Прайс (Liz Price). На компакт-диску були записи поетичних творів під відповідний музичний супровід під час Callendar Poetry Scotland, Poetry Festival Weekend ‘07 (поетичний фестиваль шотландської поезії, про який “Всесвіт” уже згадував в 11-12 числі за 2007 рік). Більшість поетів, чию творчість було представлено на диску, здійснили довгу мандрівку з Шотландії до Шоттона, щоби бути в цей день поезії поряд із нами і прочитати свої твори, зокрема хочу згадати Селлі Еванз (Sally Evans), редакторку часопису “Поезія Шотландії”. Ми були дуже раді цій зустрічі. 

На вечірній частині цікавий перформанс  поезії та музики нам запропонувала група “Оня Вік”, що складається з трьох поетів.

Завдяки повній залі, надзвичайно гарній аудиторії, спраглій за поезією, наша зустріч принесла Центру комунікацій навіть невеличкий матеріальний зиск у формі 50 фунтів стерлінгів. Але, звичайно, результат від цієї зустрічі неможливо виміряти жодною грошовою одиницею.

 

Підготувала спеціально для журналу “Всесвіт” Мурін Велдон (Великобританія)