Допоможи зробити «Всесвіт» кращим

Чи відзначить «Всесвіт» 95-річний, а згодом і сторічний ювілей, та в якому саме вигляді це станеться, залежить тільки від тебе!

«Якби передплата в нас була не 1000, а хоча б 2000-5000 передплатників на рік, то в редакції працювало б значно більше людей, і це, безумовно, сприяло б популяризації видання. Тоді ми могли б дозволити собі багато сучасних творів, на які в нас реально немає коштів». Дмитро Дроздовський, головний редактор журналу «Всесвіт».

Аби стати кращим, «Всесвіту» потрібен ти! Передплати для себе та своїх родичів журнал або купуй окремі номери в друкованому чи електронному вигляді. Не маєш достатньо часу для читання? Зроби благодійний внесок, і «Всесвіт» отримає той, хто не має змоги придбати журнал, але дуже хоче його читати!

Чому варто підтримати «Всесвіт»

  • «Всесвіт» – єдине в своєму роді українське видання іноземної літератури. Іншого такого в Україні не існує.
  • «Всесвіт» надрукував більше 500 романів, тисячі поетичних добірок, повістей, п’єс і інших літературних творів в перекладах із 84-х мов світу.
  • Окремі твори деяких авторів, таких як: Грем Грін (1958), Еріх Марія Ремарк (1960), Вільям Фолкнер (1960), Станіслав Лем (1961), Кендзабуро Ое (1967), Джон Апдайк (1969), Айзек Азімов (1970), Габріель Гарсіа Маркес (1972), Артур Хейлі (1977), Артур Кларк (1979), Курт Воннегут (1984), Семюель Беккет (1988), Юкіо Місіма (1991) уперше вийшли друком в СРСР саме у Києві і саме на сторінках «Всесвіту».
  • Багато перекладених творів, що з’явились на сторінках «Всесвіту», й досі не вийшли друком окремими книжками!

Відгуки читачів

Журнал “Всесвіт” протягом десятиріч є провідним (щоб не сказати – єдиним) українським виданням, де друкуються переклади світової літератури: класики, відомі і менш відомі автори з десятків національних літератур (далеко не тільки англо-, франко- і німецькомовні!). Журнал фактично сформував українську перекладацьку школу. Юля

Поздоровляю! Радий що Ви написали про мій, в моїй уяві, найкращий журнал. До сих пір не можу забути дискусії в університеті, де я познайомив своїх друзів з працею Ірвінг Шоу – Хліб по воді. Читайте цей журнал, ніколи не пожалієте!

Трохи дивує, як на мене, відносно невеликий тираж такого, дійсно унікального журналу. Ігор, Львів

Вдячний Всесвітові за Маркесеву “Хроніку вбивства, про яке всі знали заздалегідь”. Колись давно попався мені номер журналу з цим твором. Можливо з цього числа журналу у мене і почалась приязнь до “Всесвіта”. Звичайно, що далеко не все мені у журналі подобається, проте стараюсь його передплачувати, що й раджу зробити всім читачам Українського Центру. Оксен

відгуки з форуму “Український Центр”